Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Dziękujemy za wszystkie wspaniałe życzenia. A my w Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, jak co dzień, dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć dla Was właściwe słowo, dobrą historię i jeszcze lepszy humor. A dobrego imienia bibliotek i książek strzeżemy jak rycerze Jedi - ze spokojem i odrobiną bibliotecznej magii.
Za pamięć dziękujemy: Zuzannie Donath-Kasiurze, Wicemarszałkini Województwa Opolskiego, Andrzejowi Kasiurze - burmistrzowi Krapkowic, Arnoldowi Joszko - zastępcy burmistrza Krapkowic, Małgorzacie Meisner, sekretarzowi miasta, Jolancie Myśluk, naczelnikowi Wydziału Oświaty i Kultury UMiG w Krapkowicach, Maciejowi Sonikowi - staroście krapkowickiemu, Sabinie Gorzkulli - wicestarościnie krapkowickiej, Warsztatowi Terapii Zajęciowej w Krapkowicach, Uniwersytetowi III Wieku w Krapkowicach, Polskiemu Związkowi Emerytów i Rencistów, koło Otmęt oraz WSZYSTKIM CZYTELNIKOM.
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek