Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu

Już 30 maja, w sobotę zapraszamy na rodzinne święto - Dzień Dziecka w Bibliotece! Gościem specjalnym będzie Angelika Kocur, artystka bubble show, tworząca magię z baniek. Nie zabraknie również: poszukiwania skarbów, łamania szyfrów, zagadek literackich i rodzinnych konkurencji. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: 77 466 13 19. 

17. Dzień Dziecka.png

Data publikacji:
18.05.2026
Przewiń do góry