Dzień Dziecka w bibliotece
W sobotę, 30 maja biblioteka zamieniła się w prawdziwą krainę magii i wyobraźni. Wyjątkowy, wręcz baśniowy pokaz baniek w wykonaniu Angeliki Kocur z Bubble Show, literackie i sportowe konkurencje, pełne kolorów malowanie twarzy i wiele innych atrakcji czekało na najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy wszystkim za obecność, dzięki Wam ten wyjątkowy dzień wypełnił bibliotekę radością i dziecięcym zachwytem. Do zobaczenia w bibliotece.
Dzień Dziecka w bibliotece